Legt de hoorn gelijk neer. Ook mijn telefoon geeft dit nummer aan als 'SPAM'
mijn telefoon gaf aan: vermoedelijk spam, dus ik heb niet opgenomen.
Energie verkopers die in de eerste zin beginnen met liegen.
Ze bellen met de mededeling dat je RECHT hebt op een bedrijfsaansluiting (ik ben freelancer) voor een collectief van ondernemers voor energie. ik vraag hen de aanbieding per email te versturen, maar dat kan niet; ze heeft mijn email adres niet (tuurlijk wel, die staat op mijn site), ze mag geen mailtjes uitsturen (?). eind vh verhaal zal ze me toch een mail sturen, maar doet dit uiteraard niet.
bijzonder vasthoudend persoon, super irritant, heeft op elke vraag een waterdicht antwoord. ik vind het een gevaarlijke (wellicht onwettige) manier van tele-verkoop die mensen die iets minder sterk in hun schoenen staan te grazen neemt.
overigens, onder de nieuwe AVG regels: mag de KvK zomaar mijn (prive) gegevens verkopen (freelance: prive adres = werkadres)? Lijkt me niet. Maar misschien gelden die regels niet voor staatgebonden bedrijven die hun geld verdienen met verkoop van andersmans gegevens?
ik heb de reviews gelezen dus denk reclame.
Zeer agressieve en opdringerige verkoop van energiecontract. Wordt boos wanneer aangegeven wordt geen interesse te hebben,