Hallo iedereen ik zie in de reacties dat er veel mensen last hebben van mijn nummer ik zeg hier sorry voor ik heb dit nummer pas nieuw het spijt me voor de ouden eigenaar van dit nummer.
Callcenter zogenaamd namens Vodafone, om mijn abonnement goedkoper te maken. Heb daar geeneens een abonnement.
Nooit enig persoon aan de lijn. Altijd een piep en direct weer verbinding verbroken.
Ik word door dit nummer dagelijks gebeld ook in de avond of weekend. Het is geblokkeerd maar de voicemail komt wel door met een seconde niks.
Geen idee. Een of ander jengelend telemarketing bureau. Werd zelfs in het buitenland gebeld (dat weten zij natuurlijk niet!). De frequentie voor mij reden niet op te nemen.
Bellen meerdere keren per dag, nummer geblokkeerd maar krijg toch lege voicemails van ze
Geen gehoor bij opnemen, word dagelijks meerdere malen gebeld.
Nummer blijft bellen en voicemail "inspreken" met niks... kan het nummer niet blokkeren, omdat het niet in mijn lijst komt met nummers die gebeld heeft, maar wel de voicemail "inspreekt". Super irritant!